Krkonoše
    
 
Počet návštevníků
Počet návštevníků

VÍTEJTE V KRKONOŠÍCH!

zvětšit obrázek: VÍTEJTE V KRKONOŠÍCH! * Krkonoše

Vítáme Vás v nejvyšších horách Čech, v jedinečné krajině uprostřed Evropy obdivované přírodovědci stejně jako turisty.

Více o regionu Krkonoše


  Doporučujeme
více: Na vandr do Krkonoš

Na vandr do Krkonoš

Krkonoše jsou přímo rájem pro pěší turistiku, ve kterém můžete na vlastní kůži poznat jedinečnou krajinu v Evropě. Drsná příroda na hřebenech a vrcholcích hor Vás vyzývá. Ten, kdo zvládne kamenité pěšiny a překoná dlouhá stoupání, bude odměněn nádhernými výhledy do kraje. Kdo ucítí vítr na tváři a nechá se kochat panoramaty rychle pochopí, proč je toto místo tak výjimečné a také, jak vznikly všechny ságy a pověry o Krkonoších. Krkonoše Hory zážitků Zde naleznete: Pěší turistické trasy Ubytování Pokud máte dotazy na pěší trasy nebo chcete poradit s plánováním Vaší dovolené, obraťte se na nás: e-mail: (mluvíme česky, německy a anglicky)

· více ·

  Doporučujeme
více: Na kole po Krkonoších!

Na kole po Krkonoších!

Jednou z možností jak objevovat krásy Krkonoš je právě kolo. Trekové, silniční či horské - v Krkonoších naleznete zajímavé trasy pro všechny. Jako příklad uvádíme dvě z mnoha dalších cyklotras. Podkrkonoším 1 - (trekové a horské kolo) – trasa s nádhernými výhledy na Žalý, Černou horu nebo Kotel. Podkrkonoším 2 - (trekové a horské kolo) – náročnější varianta s výhledy do podhúří Krkonoš z jižního svahu Žalý. V rubrice Turistické trasy naleznete další zajímavé nabídky cyklotras. V případě zájmu či dotazů ohledně dalších informací o cyklotrasách v Krkonoších jsme Vám rádi k dispozici. e-mail: Tel.: +420 604 703 735

· více ·

  Doporučujeme
více:  Rezervujte přes ergis s 0% provizí!

Rezervujte přes ergis s 0% provizí!

Jedete na pár dní do Krkonoš nebo zde chcete strávit Vaši dovolenou?

Na našich stránkách najdete stovky ubytovacích zařízení s obrázky a popisem. Od luxusních hotelů nebo pensionů, přes chalupy či ubytování v soukromí - v rubrice "Ubytování" si můžete v klidu pro Vás vhodné ubytování najít a odeslat dotaz na rezervaci s konkrétním termínem. Provozovatel se Vám zpětně ozve mailem, zda pro Vás má volno a Vy pak můžete ubytování přímo rezervovat. Vyhnete se tak placení provizí zprostředkovatelským agenturám.

Krásnou dovolenou a pohodové dny v Krkonoších Vám přeje ergis-Team.

· více ·

  Doporučujeme
více: Kupte si mapy a průvodce o Krkonoších on-line!

Kupte si mapy a průvodce o Krkonoších on-line!

Vedle letních a zimních turistických map a průvodců pro region Krkonoše najdete v našem e-shopu v rubrice speciality také cyklodresy speciálně vyrobené pro Krkonoše. Můžete se tak z pohodlí Vašeho domova již nyní připravovat na dovolenou. Objednání je velice jednoduché a platit můžete buď na dobírku nebo platebním přikazem na naše bankovní konto. V zápětí Vám bude zboží zasláno poštou. V rubrice "Turistické trasy" naleznete pěší i cyklistické trasy a všechny pamětihodnosti. Pro další informace nám jednoduše napište: eshop@ergis.cz nebo zavolejte na: +420 604 703 735.

· více ·

 
Náš tip
pict: Galerie M - Vrchlabí

Galerie M

Vrchlabí
Náš tip
pict: Augustiniánský klášter - Vrchlabí

Augustiniánský klášter

Vrchlabí
Náš tip
pict: Ski museum - Harrachov

Ski museum

Harrachov