Krkonoše
    
 
Počet návštevníků
Počet návštevníků
chalupa, dům, restaurace
Ergis ID: 3123

Chata Artur

zvětšit obrázek: Chata Artur * Krkonoše
podrobná mapa
podrobná mapa

Nově zrekonstruovaná Chata Artur se nachází v lyžařském centru Krkonoš v Černém Dole, 300 metrů od malebného náměstí a 5 minut chůze od Skiareálu Markid, kde jsou dvě sedačkové lanové dráhy a několik vleků různých obtížností pro každého lyžaře, snowboardisty, začátečníky i děti, které je možno umístit do lyžařských škol a občerstvit se přímo v místě areálu. Zde zakoupený skipass je možno použít i ve střediscích Mladé Buky a Dolní Dvůr, kam jezdí několikrát denně zdarma skibus.
Můžete využít několika skiservisů k zapůjčení kompletního lyžařského vybavení.

Vyznavači běžek mohou pomocí lanové dráhy vystoupat na horu Špičák a využít mnoha upravených běžeckých tratí na hřebenech Krkonoš, které propojují Pec pod Snéžkou a Špindlerův Mlýn.

Jánské Lázně vzdálené 4 kilometry pak nabízejí novou osmimístnou kabinovou dráhu na Černou Horu a 12 vleků s 3 kilometry sjezdových tratí s večerním lyžováním.

V Černém Dole je možno využít halu s tenisovými kurty, bazén, masáže, kuželnu, solárium, fitness, whirlpool, aquaaerobic, discotéku a mnoho restaurací nabízejících příjemné posezení s českou i zahraniční kuchyní v různých cenových relacích.


Dotaz na rezervaci
Dotaz na rezervaci (restaurace)
Černý Důl 265
543 44 Černý Důl
Telefon: (+420) 731 194 231
Fax: (+420) 222 194 931
Email: 
www.chataartur.cz