Krkonoše
    
 
Počet návštevníků
Počet návštevníků
cyklistika
Ergis ID: 4

3 dny na kole ve Vrchlabí!

zvětšit obrázek: 3 dny na kole ve Vrchlabí! * Krkonoše
zvětšit obrázek: 3 dny na kole ve Vrchlabí! * Krkonoše

Krkonoše - cyklistickým rájem. Stovky kilometrů Mountain- a Cross-Bike tras čekají.

Zažijte Krkonoše se svými zajímavostmi a pamětihodnostmi na horském kole. Zda víkendoví či vrcholoví cyklisté; tady se najde pro každého to pravé. Zda 1000 výškových metrů v kuse nebo pohodlné stoupání a klesání po hřebenech.
Ubytování je zajištěno ve Vrchlabí, v pensionu Kobr, odkud máte ideální pozici pro výpravy do Krkonoš a Podkrkonoší. Pension Kobr je speciálně vybaven pro cyklisty: uzamykatelná místnost pro kola, možnost čistění a údržbu kola a půjčovna kol. Vaším hostitelem je Otakar Kobr, profesionální Mountain Biker.
Vrchlabí je malé město s nákupní zónou a rušným nočním životem. Mnoho restaurací, kaváren a barů se nachází přímo v centru v okolí náměstí. Kdo má rád atmosféru maloměsta, pak je tu na správném místě.

Dotaz na rezervaci - on-line!

Služby:
Cena zahrnuje:
2x noci s vyváženou snídaní
2x svačina pro túru:
1x 1:50 000 turistická mapa
návrhy tras od cyklistického průvodce
Uzamykatelná místnost pro kola

Nabídka platí od května do konce října 2009 s vlastní dopravou.

Tip pro Vás:
Příjezd: Od 12.00 hodin se můžete na pensionu ubytovat. Odpoledna krátka túra. Návštěva muzea. Setkání se zdejším průvodcem, který povypráví o zajímavostech regionu, dá tipy pro výpravy a pomůže najít tu správnou trasu pro Vás.

2 den: snídaně, celodenní túra, večeře v jedné z mnoha dobrých restaurací ve Vrchlabí

3 den: snídaně, odhlášení z pensionu (po dobu túry můžete vaše auto nechat zaparkované před pensionem a vaše věci uschované v pensionu), celodenní túra, před odjezdem možnost sprchy a převléknutí se

Ceny:
Cena za dvoulůžkový pokoj je 1100,- Kč/ za osobu. Cena za jednolůžkový pokoj 1513,- Kč. Tato nabidka platí od května do konce řijna 2009 s vlastní dopravou. 1100 Kč
Ceník:
Každá další noc se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji 360,-- Kč
Dotaz na rezervaci
Pořadatel:
Zdravé a pohostinné Krkonoše (ZPK)
Vrchlabí
Telefon: (+420) 604 703 735