Krkonoše
    
 
Visitor number
Visitor number

WELCOME to KRKONOSE Mts. / Giant Mountains!

enlarge picture: WELCOME to KRKONOSE Mts. / Giant Mountains! * Krkonose Mountains (Giant Mts)

The highest mountains in the Czech Republic and a unique landscape for recreation, sports and enjoying nature.

More about the region Krkonose Mts.


  New
more: Na kole po Krkonoších!

Na kole po Krkonoších!

Jednou z možností jak objevovat krásy Krkonoš je právě kolo. Trekové, silniční či horské - v Krkonoších naleznete zajímavé trasy pro všechny. Jako příklad uvádíme dvě z mnoha dalších cyklotras. Podkrkonose 1 - bellow Krkonose Mountains (Trecking, MTB) – trasa s nádhernými výhledy na Žalý, Černou horu nebo Kotel. Podkrkonose 2 - bellow Krkonose Mountains (Trecking, MTB) – náročnější varianta s výhledy do podhúří Krkonoš z jižního svahu Žalý. V rubrice Turistické trasy naleznete další zajímavé nabídky cyklotras. V případě zájmu či dotazů ohledně dalších informací o cyklotrasách v Krkonoších jsme Vám rádi k dispozici. e-mail: Tel.: +420 604 703 735

· more ·

  We recommend
more: Buy maps and guides on-line!

Buy maps and guides on-line!

Choose from a summer and winter tourist maps and guide books for Krkonose region in our e-shop. You can already start planning your vacation from the comfort of your home. Ordering is very simple and you can pay by a bank transfer on our German account (for orders from EU a small fee will apply). Your order will be send to you right afterwards. If you have any questions, simply e-mail us: eshop@ergis.cz or call +420 604 703 735.

· more ·

  We recommend
more:  Rezervujte přes ergis s 0% provizí!

Rezervujte přes ergis s 0% provizí!

Jedete na pár dní do Krkonoš nebo zde chcete strávit Vaši dovolenou?

Na našich stránkách najdete stovky ubytovacích zařízení s obrázky a popisem. Od luxusních hotelů nebo pensionů, přes chalupy či ubytování v soukromí - v rubrice "Ubytování" si můžete v klidu pro Vás vhodné ubytování najít a odeslat dotaz na rezervaci s konkrétním termínem. Provozovatel se Vám zpětně ozve mailem, zda pro Vás má volno a Vy pak můžete ubytování přímo rezervovat. Vyhnete se tak placení provizí zprostředkovatelským agenturám.

Krásnou dovolenou a pohodové dny v Krkonoších Vám přeje ergis-Team.

· more ·

 
Our tip
pict: The castle of Horni Branna - Horní Branná

The castle of Horni Branna

Horní Branná
Our tip
pict: City Museum Žacléř - Žacléř

City Museum Žacléř

Žacléř