Krkonoše
    
 
Visitor number
Visitor number
Bed & Breakfast
Ergis #ID: 2947

B&B Poezie

enlarge picture: B&B Poezie * Krkonose Mountains (Giant Mts)
detailed map
detailed map

Rodinný nekuřácký pension s celoročním provozem na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš s nádherným výhledem na harrachovský Čerťák. Pension Poezie se nachází 150 m od lyžařského vleku Bavorák (poma, večerní lyžování) - vhodný pro děti a mírně pokročilé. Pro náročnější lyžaře jsou autem bez problémů dostupné areály v Rejdicích, Harrachově, Pasekách, Rokytnici, v Desné, na Špičáku,… V okolí jsou desítky kilometrů upravovaných běžkařských stop včetně Jizerské magistrály a krkonošských běžkařských cest.

Stejné možnosti platí pro cykloturistiku. V prodloužené letní sezoně jezdí speciální cyklobus na trase Kořenov-Harrachov-Malá Úpa a zpět. V létě na vás čeká také hojnost borůvek i hub v turisticky velmi zajímavé, ale nepřelidněné oblasti. Další možnosti vyžití: bowling a menší krytý bazén 300m od pensionu, rozhledna Štěpánka, minigolf, lanové centrum, technická rarita-ozubnicová železnice Tanvald-Kořenov-Harrachov, v Harrachově bobová dráha, tenis, golf, minigolf, diskotéka, minipivovar, sklárna, důlní muzeum, v Jablonci přehrada, aquapark, muzeum skla a bižuterie, v Liberci zábavní centrum Babylon, ZOO, botanická zahrada,...

Ubytování plně uspokojí i náročnější klientelu, je vhodné pro rodiny s dětmi i seniory. Vítány jsou rovněž uzavřené kolektivy – dospělí i školáci.


Request for reservation
Kořenov 1253
468 49 Kořenov
Phone: (+420) 774 399 382
Fax: (+420) 483 399 382
Email: 
www.pension-poezie.cz