Krkonoše
    
 
Visitor number
Visitor number
Bed & Breakfast, Restaurant
Ergis #ID: 2976

B&B U lesa

enlarge picture: B&B U lesa * Krkonose Mountains (Giant Mts)
detailed map
detailed map

Horská chata U lesa leží asi 1000 m od centra Strážného, na úbočí kopce Herlíkovický Žalý. Okolo nás vede turistická cesta vedoucí na Přední Planinu (Svatý Petr), odkud můžete pokračovat dále na hřebeny Krkonoš nebo dolů do Špindlu.

Vesnička Strážné se nachází na území Krkonošského národního parku a může se pochlubit zachovalou přírodou a krásnými krajinnými scenériemi. Na své si tu přijdou návštěvníci všeho druhu, ať již aktivní sportovci, tak i příznivci dovolené plné klidu. Nejbližším městem je Vrchlabí, kde najdete spoustu obchodů a obchůdků, stejně tak jako další sportovní a relaxační zařízení.

Přímo ve Strážném, asi 800m od naší chaty, jsou 4 uměle zasněžované sjezdovky určené pro středně pokročilé lyžaře. Pro nejmenší je připraven vlek - "provázek", pro všechny lyžařská škola, půjčovna a servis lyžařského vybavení. Na dvou sjezdovkách je možné večerní lyžování. Pokud se chcete vydat jinam, skibus bude jezdit do Herlíkovic a Špindlerova Mlýna. Přímo okolo chaty vede hlavní běžkařská cesta na hřebeny Krkonoš, můžete se vydat směrem na horní stanici lanové dráhy Svatý Petr a pokračovat třeba až na Sněžku, nebo se vrátit kouse do Strážného a jít směrem Černá hora nebo Vrchlabí.


Request for reservation
Request for reservation (Restaurant)
Strážné 45
543 52 Strážné
Phone: (+420) 608 823 234, (+420) 777 663 496
Email: 
www.u-lesa.cz