Krkonoše
    
 
Liczba zwiedzajšcych
Liczba zwiedzajšcych
oœrodek informacyjny
Ergis ID: 589

Informační centrum Turista

powiększyć obrazek: Informační centrum Turista * Karkonosze
mapa szczegółowa
mapa szczegółowa

Informační centrum se zaměřením na zajištění ubytování v oblasti Pece pod Sněžkou, na našich webových stránkách ON-LINE obsazenost ve vybraných zařízeních v Peci a možnost přímé ON-LINE rezervace ubytování.
Při návštěvě IC si můžete vybrat z velkého množství map, a již turistických z Krkonoš nebo i turistických oblastí v okolí (Podkrkonoší, Adršpach, Broumovsko, Český ráj), případně i automapy Krkonoš, Královéhradeckého kraje nebo celé České republiky.
Na výběr je z více než 80 druhů pohlednic, na které Vám rádi dáme i turistické razítko, poštovní známky k pohlednicím jsou samozřejmost.
K výběru Vašich turistických tras a výletů si můžete zakoupit průvodce.
Pokud se chcete o Krkonoších dovědět více, nabídneme Vám publikace Krkonošského národního parku či knihy se starými pohlednicemi Krkonoš.
Z dalšího sortimentu nabízíme fotografické filmy, baterie, telefonní karty Českého telecomu a dobíjecí kupóny Twist, Go i Oskar, videokazety či CD o Krkonošich.
Nově je možné u nás zakoupit také různé druhy náplastí (klasické, elastické, vodě odolné, pro děti s veselými motivy, speciální na puchýře ...), soupravu první pomoci a obvazový materiál.
Propagační materiály o regionu pro turisty jsou u nás samozřejmostí.

Pec pod Sněžkou 188
542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon: (+420) 499 736 280
Fax: (+420) 499 736 410
Email: 
www.turistapec.cz